Przedstawiamy MET Magazyn Energii w Legionowie
Magazyn Energii od TechGREEN ENERGY umożliwia przechowywanie energii wyprodukowanej przez Twoją instalację fotowoltaiczną oraz bezpieczne i nieprzerwane zasilanie domu w przypadku awarii sieci energetycznej.
Pracujemy nad nowa ofertą magazynów energii, wkrótce przedstawimy nasze nowe rozwiązanie.
Zatrzymujesz wyprodukowaną energię
Jeśli nie posiadasz magazynu energii i oddajesz wyprodukowany prąd bezpośrednio do sieci energetycznej, wraca do Ciebie tylko 80%. Dzięki MET cała energia zostaje z Tobą.
Zyskujesz niezależność
MET zabezpiecza Cię przed przerwami w dostawie energii. Jesteś odporny na wszelkie awarie zasilania, anomalie pogodowe oraz inne niespodziewane wydarzenia. Współpracuje również z agregatami prądotwórczymi. Jeśli potrzebujesz rozbudować instalację – po prostu dokupujesz kolejny MET.
Wybierasz jakość
Zaprojektowaliśmy MET by służył lata, oraz użyliśmy do jego produkcji najlepszych podzespołów (w tym falownik Victron). Dlatego otrzymujesz na niego 5 lat gwarancji. Zadbaliśmy również o wygląd, żeby ładnie wyglądał w Twoim domu.
Fotowoltaika. Magazyn energii przy każdym domu. Kto to udźwignie?
Rząd zapowiada, że od czwartej edycji programu Mój Prąd, czyli od 2022 r., zacznie dopłacać nie tylko do samej instalacji fotowoltaicznej, ale też do przydomowych magazynów energii. Ile? Od 25 do 50 proc. kosztów instalacji urządzeń. Stawki ustalą urzędnicy na podstawie danych rynkowych.
Dystrybutorzy energii oraz instalatorzy fotowoltaicznych widzą już na horyzoncie kolejny dobry biznes do zrobienia. W przygotowywanym przez Ministerstwo Klimatu i Środowiska projekcie ustawy o Odnawialnych Źródłach Energii znalazł się zapis, który nakłada na prosumentów (czyli producentów energii) obowiązek jej magazynowania.
Domowe magazyny energii czekają na swoją chwilę. Czy będzie program wsparcia?
Czy własny magazyn prądu będzie marzeniem wielu posiadaczy domów, którzy przekonali się na własnej skórze, że na dystrybutora prądu nie zawsze można liczyć? Rozproszone magazyny energii mogą błyskawicznie poprawić niezawodność dostaw, a przy okazji pomóc naszej energetyce w radzeniu sobie z rosnącym udziałem OZE.